مباحثی درباره ی روان عصب شناسی

برچسب ها :
روان
شابک: 978-600-1194-10-8
تعداد صفحات: 394
نوبت چاپ: اول
تاریخ انتشار: 1390
قیمت : 1,500,000 ریال
نوع جلد : شومیز
اندازه : وزیری
عنوان مورد نظر موجود نیست.
در صورتی که می خواهید این کتاب را تهیه کنید؛ می توانید سفارش دهید تا در صورت امکان این عنوان تهیه و به شما اطلاع داده شود.

روان عصب‌شناسی (نوروسپکولوژی) یک علم بین رشته‌ای است که از تلفیق علم روانشناسی عصب‌شناسی، رادیولوژی و پزشکی هسته‌ای در چند دهه اخیر پی‌ریزی شده است. این علم در جستجوی شناسایی ‌زیربنای نور و شیمیایی و نور و آناتومیک
فرآیندهای روانشناختی است . در این علم از روش‌های مختلف تصویربرداری کالبد شناختی و کارکردی، فیزیولوژی اعصاب و روان‌سنجی و عصب‌شناختی نویدبخش پاسخ‌دهی دقیق عینی و با ماهیت زیستی به بسیاری از سئوالات روانشناسان و عصب‌شناسان است. سئوالاتی که تاکنون پاسخ‌های عمدتاً با ماهیت فلسفی دریافت نموده‌اند. مؤلف دراین کتاب سعینموده است از جامع‌ترین منابع انگلیسی در زمینه روان عصب‌شناسی استفاده نماید تا یک منبع جامع برای دانشجویان فراهم نماید. تاریخچه کامل، تشریح مفصل روش‌های مطالعه، توضیح نارسائی‌های روان‌شناختی ناشی از آسیب‌های کرتکس‌، تشریح مفصل مبانی روان عصب‌شناختی هیجانات و زبان از جمله ویژگی‌های اختصاصی این کتاب است. مؤلف در نظر دارد با استعانت از پروردگار متعال به موازات پیشرفت‌های پژوهشی در این حیطه آثار روزآمد دیگر را تألیف نماید.
فایل های مرتبط
امتیاز دهی